E-Ticaret Entegresyonu

ile rakiplerinizden daima önde olun !

TAM ENTEGRASYON

Trendyol,n11,Hepsiburada,Gittigidiyor,Amazon ve tüm pazar yerleri için tam entegrasyon

DİA E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), DİA Standart ve DİA Enterprise Sistem ile tam entegre olarak çalışan bir DİA çözümüdür.

E-ticaret Entegrasyonu

E-ticaret entegrasyonu sayesinde tüm sanal pazarlarda (Amazon, Gittigidiyor, n11 vb.) internet üzerinden satış yapmanızı sağlayan DİA E-ticaret sistemleri ile işletmenizi büyütebilirsiniz. E-ticaret yönetimi özellikle online olarak ürünlerinizi daha çok tanıtmak isteyen işletmeler için hayati önem taşır. Bunun için özel olarak tasarlanmış olan DİA E-ticaret, aynı zamanda bütün bankalar ile sanal pos entegrasyonuna da sahiptir. Özellikle ürünlerin farklı web mağazalarından satış imkanına sahip olan bu program ile kullanıcıları yetkilendirmeniz de mümkün. Öte yandan bayilerinize özel olarak kampanya oluşturabilir ya da bayiler arası mesajlaşma imkanından faydalanabilirsiniz. Pratik ve hızlı bir program olmasıyla da e-ticaret sisteminin ihtiyaç duyduğu ivmeyi de yakalayabilirsiniz. Özellikle ergonomik arayüzünün yanı sıra, kullanışlı ve basit listeler sayesinde işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Birçok ekran arasında kaybolmadan, en kısa sürede işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Fatura işlemlerinizi yapabilir ya da siparişlerinizi yönetebilirsiniz. Özellikle bulut ve online sistem sayesinde istediğiniz her cihazdan kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Online olarak çalışma özelliği ile günün her saati ve her an takipte kalarak işlerinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Özellikle DİA E-ticaret sistemi sayesinde üyelik için başvuruları özelliği ile en kısa sürede cari hesap açılmasını sağlayabilir ya da internet üzerinden gelen siparişleri anında muhasebe sisteminize yansıtabilirsiniz. Öte yandan DİA yazılımları ise B2B ile bayi ilişkilerinizi de güçlendirebilirsiniz. İşletmenizin verimindeki artışı en kısa sürede fark edebilirsiniz.

B2b Nedir?

B2b bayiler ile portal üzerinden iletişim kurmanızı sağlayan bir sistemdir. B2b DİA çözümlerinden biri olarak işletmenizin daha büyük kitlelere ulaşmasına destek olmaktadır. B2b ‘’Business to Business’’ anlamına gelen bir kısaltmadır. Bu çözüm sayesinde şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Firmanızdan diğer firmaya ürün satışı yapabilir ya da portal üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

B2C Nedir?

B2C e-ticaret yönetimi için oldukça önemlidir. ‘’Business to Consumer’’ ifadesinin kısaltılmışı olan B2C, işletmeden, tüketiciye iş alanı açarak bir yol oluşturur. B2C sisteminde, fiyatlar ve ürünler en net ve açık şekilde yayınlanmaktadır. Ürünün teslim koşulları, garanti şartları ve fiyatı gibi tüm özellikleri tüketiciye iletilir.

Genel Özellikleri – Avantajları

  • Web siteniz üzerinden satış yapabilirsiniz.
  • Tüm bankaların Sanal POS Entegrasyonu ile hızlı satış yapabilirsiniz.
  • Farklı ürünleri farklı web mağazalarından satabilirsiniz.
  • Bayi Portalı ile bayilere özel sistemden yararlanabilirsiniz. Kullanıcılarınızı yetkilendirebilir, özel rapor tasarımlarınızı seçebilirsiniz.
  • Mesajlaşma sistemi ile bayiler arası iletişimi sağlayabilirsiniz.
  • Sanal POS ödeme sistemi ile online alışveriş sistemi kurabilirsiniz.
  • Stok miktarlarınızı güncel olarak takip edebilirsiniz.
  • Siparişlerinizi anında görüntüleme rahatlığına sahip olabilirsiniz.
  • Toplu e-mail bildirimleri ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.
  • Bayi ekstrelerinizi ve mali raporlarınızı elde edebilirsiniz.

 

DİA B2C ile ürünlerinizi sadece dakikalar içinde internet üzerinden satılabilir duruma getirebilirsiniz. DİA Ticari Sistem ile tam entegre altyapı sayesinde ürün fiyatlarınızı veya özelliklerini veya stok miktarını DİA Ticari Sistem’den değiştirdiğiniz anda internet sayfanızda da değişir. Diğer sistemlerdeki gibi entegrasyon ile uğraşmazsınız. Üyelik için başvurular ile anında Cari Hesap açıldığını görebilir, internet üzerinden alınan siparişlerin anında Muhasebe sisteminize yansımasının keyfini sürersiniz.

 

DİA B2B ile bayi ilişkilerinizi bir adım öteye taşıyın ve işletme verimliliğinizi arttırın. Bayileriniz siparişlerini kendilerine özel olarak tanımlanmış fiyatlarla ve kampanyalarla size şirketinizin bayi portalınden geçsinler, ödemelerini Sanal POS sistemi ile yapsınlar, ekstrelerini ve vade analiz raporlarını muhasebe biriminizi meşgul etmeden kendileri alsınlar.