Restoran Yönetimi

Restoran programı ile işletmelere teknoloji çözümler sunmaktadır.

Neden Restoran Yönetimi?

Restoran programını kullanmak için yüzlerce sebebiniz var. Öncelikle kolaylık ve verim arıyorsanız bu sistem ile tam anlamıyla rahatlayacaksınız. İstediğiniz kadar salon ve masa açma imkanı tanıyan restoran yönetimi modülü, garson takibi yapmanıza da olanak tanıyacak.

Ayrıca dokunmatik ekran kolaylığı sağlayan program ile kolay kullanım sağlar. Sınırsız sayıda menü başlığı tanımlayabilir, hızlı tahsilat özelliği ile tek tuş kullanarak masa hesabı alabilirsiniz. Yabancı dile desteği ile uluslararası müşterilerinize ödeme ve rezervasyon konusunda da yardımcı olursunuz. Barkodlu satışlar da gerçekleştirebilir, sipariş taleplerinizi düzenleyebilirsiniz. Restoran Programı, tüm işlemlerinize hız ve kolaylık getirir.

Restoran Yönetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Restoran Yönetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

DİA restoran programı ile restoran işletmecilerine teknolojik çözümler sunmaktadır. Salon – masa yönetimi, self servis, paket servis, garson takibi, tahsilat sistemi, otel entegrasyonu, ödenmezler, ikramlar ve indirimler, adisyon bölme, barkodlu satış, yazdırma sistemi, yabancı dil desteği, depo programı, üretim ve maliyet, cari takibi, talep ve sipariş, grafikler ve raporlama modülleri sayesinde tüm restorana hakim olma olanağı vermektedir.

Avantajları

  • Hızlı, pratik, kullanımı kolay, dokunmatik satış ekranı.
  • Sınırsız sayıda salon, masa tanımlayabilme ve salona özel tanımlar yapabilme imkanı verir.
  • Sınırsız sayıda menü grubu ve ürün tanımlayabilirsiniz.
  • Garson, indirim ve ikram takibi yapabilirsiniz.
  • 10 kişiye kadar masa hesabını bölebilme ve her kişinin hesabının ayrı takibi.
  • Nakit (her döviz türünden ayrı ayrı), kredi kartı (her posun ayrı takibi), açık hesap (veresiye) olarak ödeme alabilme. Parçalı tahsilat yapabilme (Bir kısmı nakit, bir kısmı kredi kartlı gibi).
  • Satış ve maliyet analizlerinizi kontrol ederek gelir – gider raporlarınızı tutabilirsiniz.